Kontakta oss

Kontakta oss

Har du frågor eller funderingar, tveka inte att mejla kontakt@lommahu.se 

 

Hitta hit!

Vi finns på Fritidsvägen 2 i Lomma, 234 34, Sverige. Vår klubbstuga är den minsta stugan med anslutning till toaletterna på höger sida om vägen.

Organisationsnummer: 846003-0037

Bankgiro: 516-9032

Styrelsen

Styrelsen är en grupp i Lomma hundungdom som tar viktiga beslut, tar hand om klubbens pengar, har kontakt med kommunen och många andra saker. I styrelsen får man sitta om man har blivit vald av en viss grupp, valberedningen. Genom att aktivt delta i klubben har man en chans att bli vald, men det är självklart frivilligt!

 

Ordförande

Sofia Ekberg

Mejl: Sofia@lommahu.se

Telefon: 0709271756

Kassör

Tina Ekberg

Mejl: Kassor@lommahu.se

Telefon: 0704225792

Sekreterare 

Vera Sandell

Mejl: Vera@lommahu.se

Telefon: 0764030287

Vice ordförande

Maria Hansson

Mejl: Maria@lommahu.se

Telefon: 

Ledamot

Hedda Axelsson

Mejl: Hedda@lommahu.se

Telefon: 0768547005

Ledamot

Lovisa Lindholm

Mejl: Lovisa@lommahu.se

Telefon: 0732402420

Ledamot

Alva Axelsson

Mejl: Alva@lommahu.se

Telefon: 0768547060

Suppleant

Malin Axelsson

Mejl: malin@lommahu.se

Telefon: 0709945797

Suppleant

Evelina Lundén

Mejl: Evelina@lommahu.se

Telefon: 0733185581

Suppleant

Willa Lindh

Mejl: Willa@lommahu.se

Telefon: 0723968933

Suppleant

Frida Jägroth

Mejl: Frida@lommahu.se

Telefon: 

Suppleant

Andrea Carselid

Mejl: Andrea@lommahu.se

Telefon: